RSS
Dzisiaj jest: Środa, 02 Września 2015
Poczta                  polski english
Statystyki dnia KWP:
 
Interwencje:880
Zatrzymani sprawcy:35
Zatrzymani poszukiwani:7
Wypadki drogowe:7
Więcej...
 
 
 KIEROWNICTWO KONTAKT STRUKTURA KPP OFICER PRASOWY DZIELNICOWI PRACA W POLICJI OSOBY POSZUKIWANE/ZAGINIONE INFORMATOR ZAMÓWIENIA PUBLICZNE SKARGI I WNIOSKI
 


strzałka Lubieżnik w areszcie

Dziś na wniosek policjantów i prokuratora do aresztu trafił 45-letni bydgoszczanin. Mężczyzna jest podejrzany o pozbawienie wolności i doprowadzenie do poddania się innej czynności seksualnej przez małoletnich. Grozi  mu kara do 12 lat więzienia.
 
 
Zawiadomienie o przestępstwie policjanci ze Śródmieścia otrzymali w poniedziałek (13.04). Zgłaszający poinformował, że około godziny 19:00 nieznany mężczyzna zwabił do swojego samochodu dwoje dzieci w wieku 11 i 13 lat. Następnie nieznajomy wywiózł je do lasu w okolicach Bydgoszczy i zmusił je do czynów lubieżnych. Zajście zarejestrował telefonem komórkowym. Policjanci od razu przystąpili do działania. Już następnego dnia po południu, ujęli i zatrzymali podejrzanego. Wczoraj (16.04) 45-latek usłyszał zarzut pozbawienia wolności i doprowadzenia małoletnich do poddania się innej czynności seksualnej. Trafił do aresztu na trzy miesiące. Grozi mu za to kara do 12 lat więzienia.
 
 
 
 
Publikacja: WEBMASTER
KWP w Bydgoszczy
POWRÓT  Drukuj    Wyraź opinię
Znajdź w serwisie
szukaj
KONTAKT
 
Ten serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią Policji i zawiera tylko informacje jawne.
Copyright: c 2007 - 2015 KWP Bydgoszcz
Odpowiedzialność za treść na tej stronie ponosi: KPP Mogilno