KOMUNIKAT - Wiadomości - KPP w Mogilnie

Wiadomości

KOMUNIKAT

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie sprawdzają okoliczne pola w m. Mirosławice za osobą, która może potrzebować pomocy.

Wczoraj (10.08.) do Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie wpłynęło zgłoszenie od dwóch nieletnich chłopców, że przechodząc obok pola z kukurydzą w miejscowości Mirosławice usłyszeli głos nawołujący o pomoc.  Na miejsce oprócz funkcjonariuszy Policji przybyli strażacy i wspólnie  z okolicznymi mieszkańcami sprawdzono około 10 hektarowe pole oraz przyległe rowy z wodą. Dzisiaj w godzinach rannych policjanci ze Strzelna i Mogilna po raz kolejny sprawdzają teren miejscowości Mirosławice. Pomagają im w tym strażacy oraz skierowani na miejsce policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy. Do penetracji okolicznych pól zaangażowano motoparalotniarzy oraz policyjnego drona.    

Policjanci zwracają się do wszystkich osób mających jakiekolwiek informacje w tej sprawie o bezpośredni kontakt z KPP w Mogilnie pod numerem telefonu  (0-52) 315 95 00 – dyżurny lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji pod numerem alarmowym 997, 112.

Autor: sierż. szt. Magdalena Pollak
Publikacja: mł. asp. Tomasz Bartecki