„40 CENTYMETRÓW OD ŚMIERCI” - Wiadomości - KPP w Mogilnie

Wiadomości

„40 CENTYMETRÓW OD ŚMIERCI”

Data publikacji 08.09.2017

Kierowca mercedesa po zakończonym manewrze wyprzedzania nie opanował na mokrej nawierzchni pojazdu i dosłownie „zawinął się na drzewie”. 42 – letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego może mówić o ogromnym szczęściu, gdyż pień wbił się w karoserię 40 cm od kabiny pojazdu, co z pewnością uchroniło mężczyznę przed śmiertelnymi obrażeniami.

Do zdarzenia doszło wczoraj (07.09.2017) o godzinie 15:25 na drodze powiatowej w miejscowości Olsza. Jak wstępnie ustalono, 42 – letni mieszkaniec powiatu mogileńskiego nie dostosował prędkości do trudnych warunków panujących na drodze, w wyniku czego po zakończonym manewrze wyprzedzania wpadł w poślizg i dosłownie „zawinął” swój pojazd na drzewie. Mężczyzna może mówić o ogromnym szczęściu, gdyż pień wbił się w karoserię zaledwie 40 cm od kabiny pojazdu, co z pewnością uchroniło mężczyznę przed śmiertelnymi obrażeniami.

Funkcjonariusze w związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego zatrzymali 42 - latkowi prawo jazdy. Wkrótce jego sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Publikacja: asp. Tomasz Bartecki