POLICJANCI Z JEZIOR WIELKICH OTRZYMALI NOWY RADIOWÓZ - Wiadomości - KPP w Mogilnie

Wiadomości

POLICJANCI Z JEZIOR WIELKICH OTRZYMALI NOWY RADIOWÓZ

Data publikacji 18.12.2018

Policjanci z Jezior Wielkich otrzymali nowoczesny, dynamiczny 200 konny radiowóz Zakup osobowego opla astry był możliwy dzięki finansowej pomocy lokalnego samorządu.

Od wczoraj (17.12.2018) policjanci z Posterunku Policji w Jeziorach Wielkich mają do dyspozycji nowy radiowóz. Oznakowany Opel Astra z silnikiem o mocy 200 km będzie wykorzystywany głównie przez dzielnicowych w czasie codziennych patroli. Zakup nowego pojazdu został zrealizowany w ramach połączonych środków Policji i Urzędu Gminy w Jeziorach Wielkich, który przeznaczył na ten cel kwotę 35 tysięcy złotych.

Uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się w obecności Wójta Gminy Jeziora Wielkie Pana Dariusza Ciesielczyka i Sekretarza Gminy Pani Grażyny Leśniewskiej. Kierownik Posterunku Policji w Jeziorach Wielkich asp. szt. Piotr Piaskowski podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wkład i wspieranie działalności policji. Zaznaczył, że nowy radiowóz będzie nie tylko służył poprawieniu warunków pracy, ale  pozwoli funkcjonariuszom jeszcze lepiej wykonywać zadania na rzecz obywateli.

Publikacja: asp. Tomasz Bartecki